Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD regenerate

Zdravim, nasel jsem na mojem disku jeden vadny sektor a chtel bych to zkusit opravit pomoci HDD regenerate, ale on zase prohledava cely disk znova a to by trvalo pres hodinku. Vim presne kde ten vadny sektor je, existuje naka moznost abych to primo nekde napsal do toho Hdd regenerate a on by uz to spravil pokud by to slo ? Prikladam fotku toho vadneho sektoru. Diky

Robi sa to tak ze vyhodis disk a kupis druhy. Alebo reklamujes. Vsetko ostatne je hovadina.
Ked chces tak utilitu od vyrobcu, vsetky su na Ultimate Boot CD (google.com, stiahens iso, vypalis z obrazu, nabootujes, a tam sekcia disk tools). Samozrejme predtym si zalohujes vsetko (co je vobec este citatelne) mimo ten disk. A potom (ked sa to podari realokovat) preistotu nova instalacia Win atd. Nie, zazracny software "hura oprav mi disk tak aby mi ostali vsetky data" ani "hura preformuj nazad auto rozmacknute o strom" neexistuje.