Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sekání her i při silné sestavě

čau lidi,potřebeji poradit mám myslím si dostačujici sestavu PC a nevím si rady se sekaním u her.At hraju méně či více náročné hry,tím myslím hardwarově,minutu běží normalně a další minutu se to nedá hrát.

Základní deska GIGABYTE P35-DS3L
8600GT 256MB (128) DDR3
procesor INTEL Core2Duo E6750 socket 775, 4MB cache, 2,66 GHz, 1333 FSB
4gb RAM
win vista x64
win 7 x64
dualboot
díky....

Tanku, buď nečteš dotazy pořádně, nebo seš zdegenerovanej obchodník.

minutu běží normalně a další minutu se to nedá hrát.

Tady nemůže být chyba, že by karta nestíhala. Jasný přehřívání.
Fuj Tanku, styď se.