Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač vymazal pár programů

Dobré ráno,
asi tak před týdnem, jsem ráno zaplnula počítač a najednou se mi smazaly skoro všechny programy co jsem tam měla. Ani hloupé malování a poznámkový blok tam už není. Více mě mrzí, že jsem ztratila programy, které potřebuji kvůli škole. Také mně zarazilo, že od té doby nefunguje bluetooth a do té doby šel vždycky bez problémů.
Předem děkuji za rady. Snad na něco příjdete

obnovu raději někomu svěř, kdo nejdřív udělá kontrolu co se automaticky spouští po startu.

jde udělat opravnou instalaci windows přes původní verzi, data i nainstalované aplikace zůstanou zachované.
funkčnost bluetooth bude záviset i na tom, zda nezmizely i další ovladače.

nepoužíváš nějaký zázračný čistič pc? nedávno jsem se setkal s extrémně agresívním chováním :x: nero cleaning tool, výsledek jeho řádění se téměř podobal formátování disku.

ráno zaplnula počítač a najednou se mi smazaly skoro všechny programy co jsem tam měla.

prd zmazali, ty, alebo niekto iny ich zmazal. same sa nikdy nic nemaze.

Ani hloupé malování a poznámkový blok tam už není.

napriklad c:\windows\notepad.exe - skontroluj ci ho tam mas

Také mně zarazilo, že od té doby nefunguje bluetooth a do té doby šel vždycky bez problémů.

skontroluj ci ma nahodeny ovladac