Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte jakou ramku do pc

Mám Compaq Evo D310 Intel Pentium 4 2,4 GHz ,základní deska MS-6541 V 2,1 Paměť Ram Celkem 384 MB a rád bych ji zvýšil na 1G,pokud to vůbec půjde,má smysl...Můžete mi poradit jaký typ ramky mám koupit,když mám v pc jednu:

16MX64 SDRAM 128MB,DDR,133MHz,CL2 a druhou KVR266X64C2/256 2,5V opsáno přímo ze štítků ramek.

NONECC 184 PIN DDR DIMM

môžeš tam pokojne vložiť aj rýchlejšie DDR PC3200/400MHz/ ak pobežia rýchlejšie nie to chyba. Kombinácie modulov rôznych veľkostí a výrobcov občas spolu nefungujú. Kúp si 2 rovnaké moduly 512MB, je ich dosť a získaš ich lacno.
Ak máš na doske viac slotov, možno ešte niektorý modul ktorý máš bude fungovať a budeš to mať ako bonus.