Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém se spuštěním pc

dobrý den,
prosím,potřeboval bych poradit. při spuštění počítače, nenabíhá os, monitor se ani automaticky nezapne, když ho zapnu ručně, je jen černá obrazovka a pc je dává delší zvukové signály za sebou. nelze ani najet tím pádem do BIOSU. prostě mrtvá liška. nepomáhá ani vložení origoš windows pro případnou reinstalaci.... nevíte někdo co s tím může být? děkuji za odpověď

pc je dává delší zvukové signály za sebou

Hovorí sa tomu Beep Code. Napiš si to do Gooogle, ďalšie inštrukcie co s tým si prečítaj tam.
Osobne tipujem: pravdepodobne problem s grafikou, vysunutá zo slotu alebo poškodená /starnutie-poškodenie súčiastok zvýšenou teplotou ?/.