Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém při zapnutí PC

Zdravím,mám již delší dobu problém s PC.Občas se mi stává že při zapnutí naskočí jen takova ta hlavní obrazovka biosu kde se zobrazuje procesor,pameti a HDD ale dal již nic dělat nejde nedostanu se do biosu nic dal už počitač nepracuje(zustane tam ten stejny obraz).Jak ho resetuji tak bud je to to same nebo se po restartu uplne vypne a zase zapne a pak už najede normalně...Děkuji za jakoukoliv radu...

Myslite že by to mohlo byt nějakým zařizením v USB?? Mám tam pipojenou myš,tiskarnu a webku..Tu webku mam nově a dělalo to i předtím myš mam odjakživa,ale když o tom mluvíte zrovna dneska jsem čistil počítač a tak jsem vše odpojil a když jsem to připojoval zpěd tak jsem si všiml jako by mezi usb od tiskarny a PC přeskočila jiskra.A to vše zapojoval v odpojenem stavu čili prodlužka vypojena ze sítě..Myslíte že by to mohlo mit s tím něco společného ?