Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sitova karta

Zdravim poradnu!
Mam takovy problem,ze se peipajim na net pres USB modem..Z toho PC mi pak jde sitovy kabel do dalsiho druhyho PC.Donedavna to slo v poradku,ale ted mi proste v tom druhem PC i-net nejde..Zistil jsem,ze data odesila,ale neprima..Je teda v "haji" sitovka,nebo hledat chybu nekde jinde?!

Máš myslím 3 řešení- Brtníkovo, nebo když máš na druhém PC internet zapotřebí jen občas, tak přehodit kabel, nebo třetí: zkusit zrušit a znovu nastavit sdílení internetu - postup je v nápovědě ( Help). BTW, i USB modemy mívají nějaké jméno a typové číslo ( v tvém případě je to ale jedno, jen nemá smysl zas tak spořit písmenkama )