Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Wi-Fi Internet

Ahojky jsem neznalý tak prosím o radu sestra má připojení Wi-Fi,ale nemá u sebe žádnou krabičku,prostě ji do bytu vede už jen síťový kabel do počítače.Tak první dotaz jestli je to takhle možné.A jestli tedy ano tak její dcera má Notebook,stačí pak koupit k tomu Wi-Fi router aby se mohla připojit bezdrátově?
Děkuji

a to já se zase rozepíšu, proč ne.
- jednak platí všechno co psal předkolega.
- potom při volbě routeru "naslepo" - bez očenichání okolí - bych vybíral aspoň tak: do nezarušeného prostředi novější 802.11n. kdežto ve wifi hojně pokrytém prostředí (panelák: sousedi, více providerů) stačí míň zarušující 802.11g.