Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zasekávání Pc

Mám delší dobu problém.Při hraní různých her např.COD 4 a podobně "náročných" dochází nepravidelně cca po 30min-1,5h k zaseknutí PC.Monitor je bez signálu,zvuk chrčí,disk jede.Pomůže jen natvrdo vypnout.Ovladače jsou aktuální,systém W7,(Xp to dělali taky),Procesor Core 2 duo E6750 2,67,Deska MSI P35 Neo2-Fir,Grafika MSI GF 9600GT,2Giga Ram Corsair,Zdroj 500w Fortron. Tak nevím v čem může být problém.Teploty jsou myslím v pořádku.Nejteplejší je grafika- v zátěži cca 70 stupňů,procesor má okolo 40 stupňů.Dík za každou radu.

Tak jsem celý počítač pořádně vyčistil,na grafiku jsem koupil nový chladič accelero L2 PRO,teploty klesly cca o 15 stupňu a přesto se asi po 3 hodinách znova kousnul.Existuje nějaký program, který by tak 3-4 hodiny otestoval grafiku v zátěži?