Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí disk se nezobrazuje

Dobrý den,
chtěl bych poprosit o radu Koupil jsem externí disk WD 320Gb a nemám k němu žádnou příručku Když ho připojím k počítači přes usb tak se mi vůbec nezobrazí ale kontrolní dioda na něm svítí a cvaká v něm. Aby začal pracovat správně není zapotřebí nějaký ovladač. Díky za rady

k tomu hdd bys mel mit kabel s dvema vystupi USB, jeden je do USB 2.0 a oba strcis do USB kdyz mas jen USB 1.0 coz je asi v tvem pripade..
Je pravda ze kdyz jsem mel starsi PC, tak nepomohl ani ten kabel...