Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ipod anyst 32gb - kopirování souborů z pc

Zdarec, kdo pomůže? Zakoupil jsem ipod anyst 32gb. Při kopirování hudebních souborů z pc do ipod, se mi v něm nekteré soubory objeví normalně ,jiné udělají různé nesmysly( čtverečky a různé jiné symboly v názvech) a některé se tam neobjeví vůbec, dokonce vznikají nové mp3-ky, a ty pak nejdou odstranit, nepomáhá ani konverze z přiloženého programu na cd.Nepomáhá ani naformatování, po něm je ten samý problém. Ipod podporuje běžné formáty, jako ostatní ipody. Nedalo by se konpletně změnit softwer v ipodu za jiný, od jiného výrobce, nebo to nějak přeprogramovat? Případně nějaký jiný nápad co s tím udělat?
Když kopíruju složku s mp3-kama, z nooteboku win xp, do ipodu, tak se tam objeví složka s tím názvem, ale v ní nic není, nebo je , ale nějaké nesmysly, nebo je v ní složka , ve které jsou složky v hlavním menu ipodu (music,video,file adt), v ní je to samé, a to se opaku je dokola kaskádově v dalších složkách. A to i u ruzných interpretů , ať českých, nebo zahraničních, ať to už z originálních cd, nebo vypalovaných. Prostě jakýkoliv hudební soubor-mp3,wma,waw adt. Dík
Upravená veľkosť písmen.
Zmena predmetu, pôvodne: RE: ŠPATNÝ SOFTWER? (los)

Nepoznám, co je zač IPOD ANYST 32GB, no evidentne nevie korektne pracovať so znakovou sadou Windows-1250.
Reklamuj, žiadaj nazad peniaze.
Alebo si nastav US národné prostredie a prepisuj všetky názvy a mp3 Tag-y.
Za kolko si to kúpil ? Výhodná cena ?