Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nainstalovanie antivirusu NOD32-problem

Posim o radu.Isla som si nainstalovat do mojho mini notebooku NOD32 skusobnu verziu na 30 dni..akonahle sa mi naistaloval tento antivirus nesiel mi vobec pocitac a nejde mi doteraz,nemozem na nic kliknut.a ked to urobim zamrzne a natvrdo ho musim vypnut.No potom som si precitala ze ak nainstalovavam nod treba odinstalovat ine antivirusove programy a uz bolo neskoro...Prosim neviete co mam urobit aby mi fungoval? Dakujem

To se mi taky stalo (před pár lety). Jestli je v systému pořád jiný antivirus, tak restart do nouzového režimu a pokusit se odinstalovat tam. Jestli to nepůjde, tak ručně pomazat obsah složky s NODem (kromě souboru uninstall.exe nebo nějak tak). Nyní by už mělo být možné nabootovat do normálního režimu a pracovat. Tam odinstaluješ NOD, všechny ostatní antiviry a nainstaluješ jen NOD. Jinak to, co se ti stalo nezpůsobil NOD, ale to, že mezi sebou dva antiviry kolidují a navzájem se snaží zabít.

Pokud neumis vypinat sluzby atd. primo ve windows, tak si stahni program starter codestuff a v nem si muzes vypnout tu sluzbu a taky ten proces po spusteni. Jen si musis dat pozor, at nevypnes neco jinyho. Od Nodu se to jmenuje v procesech po spusteni tusim EGUI a sluzba by mela byt neco jako ESET service, pak tam byla jeste jedna Eset http server, ale ta tusim nebyva spustena.