Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Apache - nefunguje s externí IP adresou nebo hostname

Nainstaloval jsem na Windows Server 2008 R2 poslední verzi webového serveru Apache.
Nastavil naslouchání na portu 81, port jsem povolil i v routeru.
pokud zadám interní adresu a port, stránka naběhne.
když zadám externí IP adresu nebo hostname odkudkoliv, tak to nefunguje.
Pokusil jsem se zadat do konfiguračního souboru ještě konkrétní adresu Listen ExternalIP:81, ale poté to psalo, že adresa není v tomto kontextu platná a webserver se nespustil.

Čím by to mohlo být?

Pokud je tvuj server za NATem, tak je pochopitelne, ze kdyz mu do konfiguracniho souboru napises adresu, kterou nema fyzicky na sitove karte, tak na ni asi tezko muze pripojit poslouchaci proces. Chyba je nekde na routru.