Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pinnacle PCTV přestal fungovat.

Dobrý den,
můžete mi, prosím, proradit ?
Včera večer jsem poklepem na ikonku (jako obvykle) spustil Pinnacle Media Center.
Misto obrazu se objevila hláška"

"No TV devices are available for playback "

Po stisku OK se objevila hláška:

"Kanál nelze zobrazit".

Tento stav přetrvává, a když jsem se pokoušel znovu najít kanály
v MediaCenter nastavení, žádné kanály to nenašlo, ani rádia, ani TV.
V liště vpravo dole ve Windows je přitom přítomna volba:

"Bezpečně odebrat Pinnacle PCTV 330e",

takže se domnívám, že PC ten tuner vidí.
Prosím o radu, co s tím.

zkus přeinstalovat ovladač tuneru. ev. šoupnout dongle do jiné usb zdířky. Protože on ho vidí usbéčkově (Bezpečně odebrat Pinnacle PCTV 330e), ale nevidí ho co je zač (No TV devices are available for playback)