Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdrátový přenos AV signálu z kamery

Dobrý den,

potřeboval bych poradit jaké zařízení zvolit pro bezdrátový přenos video signálu z kamery do počítače. S kamerou se budu pohybovat venku a video signál potřebuji přenášet do pc. Přenosová vzdálenost tak 150 metrů. Děkuji za rady...

To co si poradil je blbost, pretoze VSETKY wifi a/v receivre potrebuju 220V napajanie a on chce behat s kamerou vonku, jedine, zeby za sebou tahal aj elektrocentralu;o).
Wifi a/v su urcene len pre indoor do miestnosti, kde si nechces/nemozes tahat kable.

Jasne to je riesenie na urovni elektrocentraly. Cize k A/V si treba dokupit bateriu s patricbym vykonom, tuto bateriu akosik prepojit s wifinou a celu sadu nosit spolu s kameru v batohu nie? On, ale ziada kompaktne riesnie, nie nieco na urovni bastlenia.
Viem si predstavit naco sa povodny tazatel pytal a na to mu uz bolo odpovedane. V sucasnosti neexistuje na trhu zariadeni, ktore by splnalo jeho poziadavky.

Já jsem původní tazatel :-) A s tim ze vysilac a akumulator je treba nosit u sebe v batohu pocitam! Jen mi jde o to jaké zařízení zvolit aby mělo co největší dosah...je mi jasný když někde píšou ve volném prostředí 300m,tak v realnem prostredi to muze byt taky 50m. Chtěl bych právě názor od někoho kdo s tím má osobní zkušenosti...

SOrry nevsimol som si, ze si to ty;o).
Ak to teda chces takto tak sa poobzeraj po hocijakych wifi a/v receivroch, napr Ovislnik robi nejake. Vyhoda je, ze bezia na klasickom wifi pripojeni b/g, da sa dokupit externa antena, cim sa zvysi vykon a dostatocnu rychlost budes dosahovat aj 100m od vysielaca (cez jednu stenu) pri standardnych antenach. Staci vyriesit napajanie a prijat fakt, ze ti z batoha bude trcat malicka antenka;o).
Pripadne ak umiestnis antenu vonku a domov prepchas len uzucky pigtail dosah sa ti vyrazne zvysi. Namiesto 2dB mozes pouzit 4dB anteny.

A co takhle vic podrobnosti?
Jaka kamera? Jak ji pripojujes k pocitaci ted? Na co je treba takto live prenos?