Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače grafické karty

Ahoj, mám menší problém s graf. kartou.Od včera se mi stává, že se mi zasekává zničehonoc počítač např. když spustím hru (jakoukoliv) nebo se pokusím jít do nastavení vlastností plochy třeba změnit rozlišení.Už jsem tu podobný problém viděl, zkusil sem teda instalovat jiné ovladače odtud http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index. aspx na kartu Radeon 9200 (XP) ale po instalaci se vše jen zhoršilo a zasekávalo pravidelně,moniotor problikával a počítač neustále pracoval musel sem proto ihned obnovovat systém, což mě jen vrátilo k původnímu problému.
díky za případné rady

No nwm jestli je to víc dobrý nebo víc špatný ale zkusil sem o5, tentokrát naprosto předpisově jak robot, ale akorát se to zhoršilo a ani tento počítač sem nemoch spustit aniž bych se znova nesek...
A vzhledem k tomu že ještě po reinstalaci OS mi hry normal 2 dny běželi je mi divný co bych moch udělat abych zajebal grafárnu

To jsi ani nemusekl dojebat;-), taky mohla umřít sešlostí věkem, přece jenom je to pár generací stará karta… (Nekoukal jsem na ten odkaz na ovladač, ale určitě neinstaluj nejnovější, protože pro R9200 v nich stoprocentně podpora není, chce to pohledat nějaké věkem adekvátní.)

omg NIC NECISTI. Uz si tam nieco cistil aj predtym? A potom sa cudujes ze to blbne?
Preinstaluj vsetky ovladace, SPRAVNE z webu vyrobcu TVOJEJ grafiky (vyrobca je na nej napisany a NENI to ani nvidia ani ATI ani AMD).
Ovladace k chipsetu preinstalit a aj posledny directx runtime z webu microsoft.

Tak rád to říkaám ale problém vyřešen.Je smutnýže ani nevim jak jsem to udělal jen jsem odinstaloval přebitečný složky ATI z disku, pročistil cleanerem spolu s několika programy a nainstaloval Directx 9.
Každopádně díky všem co přispěli a poradili díky