Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nelegální software

potřebuji poradit - prostřednictvím programu aktualizace Windows/WGA/ mi přišla hláška o nelegálnosti windows. Jsem nějak postihnutelný/policie/, nebo jen hrozí ztráta automatických aktualizací? Dík za odpověď

asi tak "Není žalobce není soudce" ale ty automatické aktualizace už asi nepůjdou ale určitě se objeví časem nějaké fígle jak to obejít.

viz:

 www.itnews.sk/buxus_dev/generate_page.php?page_id=39720
 www.sezob.cz/navody/w_navody/windows/overeni/overeni_pravosti_windows.htm