Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehrávání videa

Zdravim
potřeboval bych prosím poradit, udělal jsem novou instalaci win xp a pokud jsem se snažil přehrát nějaký video ve wmp 11, tak mi šel pouze zvuk a pouze barevný křivky, zkusil jsem dohrát kodeky a mám pouze černou obrazovku se zvukem, dál jsem tam ještě dal přehrávač gom player, který mi taky předtim chodil bezvadně a je to to samý pouze černá obrazovka se zvukem. Kde dělám chybu, nebo co je špatně?
Děkuji.

JAKE video. Kodek potrebujes ten, ktorym bolo kodovane to konkretne video. Tipujem ze ti chyba mpeg2 (DVD) kodek, skus VLC player, alebo nainstalovat nejaky DVD player (zvycajne byva nejaky prilozeny na CD ku grafike), alebo mozno "CCCP codec pack" ma aj mpeg2 kodek. Predtym odinstaluj tie kodeky co si tam daval ty.

Tak jsem nainstaloval ten VLC player a videa vněm jdou přehrávat, jinak přehrávat v těch jinejch přehrávačích nejdou žádný videa ať avi,mpg, divx a td. pouze jde zvuk, tak ještě zkusim někde najít ten mpeg2 kodek-
Díky.

Ted jsem zkusil nahrát balík kodeků a jakmile ho naistaluju tak i ten VLC player začne stávkovat a přehrává pouze zvuk. Ovladače desky, procesoru, grafiky mám z aktualizovaný přímo od výrobců a i win mám aktualiovanej.