Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě USB síťové karty k Wifi

Dobrý den,
prosím o radu. Máme internet přes Wifi a v druhém počítači síťovou kartu Edimax model EW-7318USg. Síťová karta se nám rozbila a potřebujeme koupit novou. Nemůžeme sehnat typ, který jsme tam měli. Potřebovala bych vědět jestli je možné dát tam od jiné firmy a jiný typ. Wifi je stejné značky. Bude jiný typ komunikovat?
Děkuji za radu.

I navzdory tomu, jaká je zde házena špína na usb wifi adaptéry jsem pořídil k notebooku AirLive WL-1600USB
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=6415 3
a po cca půl roce mohu jen konstatovat, že na 100% plní svůj účel, bez jediného problému připojení na net, síťové pařby atp.. A kvalita signálu narozdíl od wifi v ntb nesrovnatelně lepší i v místech, kde dřív nebyla síť ani rozpoznána..