Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Za kolik prodat monitor DELL P1130 ??

Profesionální 21palcový monitor CRT s plochou obrazovkou * poskytuje vysoce kvalitní a přesné zobrazení pro dlouhou řadu pracovních stanic a náročných uživatelů, mezi než patří grafici, uživatelé programu CAD a CAM, pracovníci v oblasti DTP, foto a video. Díky oceněné technologii obrazovky Diamondtron Natural Flat (NF) nabízí jeden z vůbec nejostřejších obrazů. Nejvyšší rozlišení 2048 x 1536 / 80 Hz.

Tohle jsem nasel na netu. Za kolik by se to tak dalo prodat ? Diky

loading...

Ja mam na starym PC doma NEC FE 750+ pravda nebyl nejlevnejsi. :-) Na novym mam Fujitsu Scenicview P24W-5 ECO a to je profi rada, ale poprvy to byl sok, necmene zvykl jsem si, preci jenom 1024x768 a 1920x1200 je rozdil a to k tomu rychlemu navyku na LCD hodne pomohlo. :-) Ono taky preci jenom to LCD opravdu neunavuje oci tak jako stara CRTecka a clovek u toho vydrzi mnohem dyl, coz nevim jestli je teda dobre. ;-)

Při troše štěstí za pár stovak, ale také může skutečně skončit ve šrotu. Tyto monitory byly skvělé, dodnes mají lepší a věrnější barvy/gammu než LCD střední třídy. Byl to monitor SONY G520 se stejnými vnitřnostmi a se stejným Trinitronem, ale s jinými tlačítky a bez USB hubu - prostě typický OEM produkt, udělaný ze špičkového monitoru Sony (stačí nahlédnout do servisní dokumentace).

Ironické kecy neznalých jedinců, kteří propukají v bezuzdné nadšení, kdykoliv vidí pro profesionála zcela nepoužitelný obraz na jimi milovaném laciném LCD sreeenu, budí v lepším případě soucit a v horším nehezký úšklebek.

Je to fakt ze pokud jej chcete prodat tak to bude poradnej um poku se to povede.Nadruhou stranu jiz par let s nim pracuji a mel jsem i jine velke monitory s timto rozlisenim a pro svou praci bych jiny nebral.Kdyz to schrnu v grafice a praci jsem na tomto monitoru a jemu podobnych cca 8let a poruchovost je u nich mini.Doma jsem jiz kupoval za tu dobu 4 nove LCD.Pokud ma nekdo na nej prostor a nema monitor jiz pred duchodem tak ze slape na 100% jiny nez krabyci nedoporucuji.LCD jsou krasne a sexi na Vasem stole ale do 10ti let zjistite ze jste si mohl koupit jednu krabici a novy comp.