Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trojský kůň

Mám v pc tk Win32:Kates-v

ynjefv.old

antivir ho sice najde dá do truhly ale za chvilku najede znovu a znovu ho chytí?

Poraďte jestli jde úplně odstranit z PC

Děkuji.

To si hraje na kocku a mys ne :)), udelal bych to v nouzaku najit kde se skryva a smazat, dal bych vlez do registru a smejda promazal i tam bude urcite nekde v :: HKLM>system>CurrentControlSet>services> a tady hledej hajzlika, jeste pro jistotu promaz temp v local setting a pod windows, jeste jedna vec co mas za OS ?

vyčistil jsem pc ccleanerem a troják najíždí stále

tip na programy k odstranění jsi dostal - všechny ti ukážou procesy v paměti na vlastní oči.
ty to místo toho šudlíš ccleanerem - odstraňovačem cookies a recent záznamů - který ti neukáže nic, žádné trojany nezná a neumí je nijak odstranit.
jak ti píše kolega - potřebuješ úplně jinou poradnu než počítačovou.