Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výběr grafické karty

Zdravím.Mám menší problém s výběrem grafické karty.Sháním náhradu za grafiku GeForce 8500GT kterou jsem měl dodnes v pc.Bohužel už dosloužila.Počitačová sestava je takováto:z.deska:ga-m52l-s3 procesor:Amd Atlhon 64 x2 4600+ ram:DDR2 4GB Zdroj:MaxPower 500W Cena grafiky by měla být tak do 2 tisíc výš ne ,jelikož nemám dostatek financí na lepší.Stačilo by , aby byla trochu silnější než moje původní. Děkuji.

Tak já bych měl podobný dotaz jako kolega, na starším pc mi odešla grafika (GF 7600 GT) a chtěl bych za ní náhradu. Nechci nějaké dělo za x tisíc, je to do sestavy Intel Pentium 4 3GHz, 1GB RAM,takže už poměrně starší stroj. Podmínka je PCI-E...
Díky