Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Virtual Expander, co je to?

Byl jsem dnes v jedné neziskovce, kde mají PC s Windows XP. Běžný uživatel pracoval pod admin účtem s názvem "User". Vytvořil jsem tedy účet nový (admin) a stávající účet "User" změnil na "účet s omezením" (prostě ne-admin).

Po přihlášení tohoto účtu (User) se zobrazí dialog s chybou od programu Virtual Expander. Vůbec netuším, co je to zač. U PC už nejsem, mám jen dva obrázky.

Věděl by někdo, jak podstatnou věc jsem svým zásahem znefunkčnil?

Pavel

Díky oběma. Moc jasný mi to není, k čemu může být takovej kus SW.

Akorát si vybavuju, že k PC bylo připojeno cosi divnýho, co trochu vypadalo jako placatá čtečka na karty zhruba velikosti kreditky. Že by to s tím mělo něco společnýho?

Pavel