Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIDE - jak zmenit poměr stran na notebooku

čus mam takovej menší problém s notebookem, potřeboval bych změnit šířku na obrazovce,mam totiž plochu zmenšenou a po stranách sou černý pruhy,nevíte někdo kde se to dá změnit aby to bylo na celou obrazovku??
mam visty
Změna předmětu, původně: WIDE (JaFi)

mam tam standartní grafický adapter s rozlišením vga a je tam napsáno
Toto zařízené nelze spustit. (Kód 10)

Klepnutím na tlačítko Vyhledat řešení odešlete data o tomto zařízení společnosti Microsoft a zjistíte, zda je k dispozici řešení.

co to jako je