Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem černé okraje ve Win7

Zdravím,mám Windows 7 na notebooku Asus X59SL.Všechno šlape v pohodě,ale když
si pustím hru,tak tam mám černý okraje,ani změna rozlišení nepomáhá.

Instaloval jsem systém WIN7 na dva notebooky a v obou případech to udělalo tu samou věc tedy pevné okraje ve hrách.
Radit někomu, že si má nastavit rozlišení mi příjde urážlivé protože taková blost člověka napadne jako první a to už udělal předtím než se díval na fóra a opravovat ovladače je krásná věc ale pc amatér si podle mě nemůže být nikdy jistý tím, že si stáhnul ty tzv. poslední ve kterých je tato chyba opravena resp.ty které v základním nastavení mají herní rozlišení správné a akorát se vystavuje možnosti, že si rozhasí celé nastavení.

ŘEŠENÍ je následující:
- Dostaňte se do vlastností vašeho grafického adaptéru u
AMD je to ATI Catalyst Control Center
Intelu je to Intel Graphics and media Control Panel
(postup bude pravděpodobně obdobný i u NVIDIA)

- a v něm snižte rozlišení co vám to dovolí, u nových notebooků to je 800x600 a to je ve své podstatě to rozlišení které vám to ukazuje v těch hrách a dejte ho použít. PC se pravděpodobně začne bránit hláškou, že se některá grafická vyobrazení budou chovat bůhvíjak, na to ale nedejte a potvrďte to.

- nyní ve chvíli kdy máte ze základní plochy malej rámeček se stejnejma okrajema jako ve hrách vstupte opět do nabídky vlastností vaší grafiky, kde pravděpodobně naleznete nově i atribut zobrazení na celou obrazovku, který tam předtím nebyl. Dejte použít zobrazení na celou obrazovku. Počítač by měl reagovat tak, že vám 800x600 roztáhne na celou obrazovku, potvrďte to a dejte použít.

- v posledním kroku už si jen na ploše přes pravý tlačítko ve vlastnostech upravte rozlišení jaké se vám líbí a dejte použít. Zkuste spustit hru a doufejte v bezokrajový zázrak. Pokud jste nalezli ve vlastnostech grafiky to zobrazení na celou obrazovku, tak by se určitě měl stát. ;-DD

Ahoj s tim nastavenim v grafice na 800x600 je to pravda.Ja mival stejny problem a mam hd grafika intel s prepinanim na geforce gt555m a kdy jsem v te hd intel grafice nastavil 800x600 tak mi tam hned vyskocil radek se skalovanim kde jen stacilo vybrat skalovat celou obrazovku a potvrdit a pak uz jen prehodit rozlisko na jake chcete prvym tlacitkem mysi na zmena rozliseni