Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD mechanika zlobí

Prosím o radu,zakoupili mi rodiče desku MSI760gm-E51,CPU AMD Athlon II x4 630,ram 2x1gb.
Vše jsem sestavil a pc hned naběhlo.Při instalaci Win XP vše proběhlo ok a však nastal problém při instalaci ovladačů základní desky.Po vložení cd s ovladači mechanika se rozjede ale nepřečte soubory nebo pokud se na ně dostanu a chci spustit instalaci ze souborů se však neodevřou.Dále pokud pustím cd s hudbou tak přehrání také nejde to samé s filmem.Vyzkoušel jsem dvě jiné mechaniky a to samé.Nemá se něco nastavit na desce.Moc děkuji za jakoukoliv pomoc či radu.

Je ten kabel 80zilovy? Jake zariadenia na nom este su? Ked je sama mechanika tak je na konci kabla? Prepojku ma nastavenu jak? Je ten kabel spravnou stranou v doske? (oznacena, farebna, zvycajne ta "dlhsia" strana) Neni to jedno.

V spravcovi zariadeni nie su nejake zlte vykricniky? Instaloval si vsetky ovladace zakl.dosky? Vid web vyrobcu zakl.dosky, nainstaluj vsetky co tam su.

P.S: je v tych WinXP nejaky servicepack?
P.S.2. skusil si aj iny konektor zo zdroja do tej mechaniky?
P.S.3. jaka to je presne mechanika?