Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvukova karta-neexistujici ovladace?

Dobry vecer ,mam problem. Dnes jsem nainstaloval W7Ultimate a nainstaloval jsem ovladace GPU a kdyz jsem sel na zvuk tak mi to vyhodilo hlasku s tim ze je to jen pro 2kkk/xp/xp2003/a vista a instalace se ukonci. poradi mi prosim nekdo jak tam ten zvuk dostat? zakladni deska je ASUS K8V-VM ps. napadlo me pouzit ,,zvukovku z graficke karty'' ,ale to jen v poslednim pripade. dekuji za jakoukoli radu

stahuj ovladač Vista, Windows7 Driver(32/64 bits) Driver only (Executable file). Je sice větší ale je to s instalátorem a tys nám beztak neřekl jestli máš windows 7 32 nbeo 64bit a tenhle balík má v sobě oboje. pozor je to trochu přetížený musíš na víc pokusů