Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 - error 1275 - administrator

Dobrý den.

Nainstaloval jsem hru Sudden Strike 3 a nakonec to po mě chtělo nainstalovat ovladače pro nějaký podpůrný prográmek Tages. Bohužel, když to spustím, tak se instalace stornuje a nahlásí se chyba - error 1275 - že prý nemám dostatečná práva, že nejsem administrátor. To ale dost dobře nechápu - jiný účet než můj v systému není a je u něj jasně napsáno, že administrátor jsem. Netuší někdo, čím by to mohlo být a co s tím mám udělat?

Díky, Kurt

To je vo W7 64-bit bežné, že na isté úkony neakceptuje jediného "účtovníka",
napriek tomu, že je v účtoch definovaný ako administrator.

Akceptuje iba účet s heslom. Treba sa prepnúť do "hlavného" Administrátora, s absolútnymi právami.

Tak jsem u té samotné složky v oprávněních povolil co se dalo, ale stále mi to hlásí stejnou chybu, dokonce jsem si zkoušel i vytvořit nový administrátorský účet dle návodu v prvních radách, ale stále nic! Možná to prostě bude chtít polopatický přístup, mám windows 7 Professional 64bit. Vážně netuším proč to nejde na sedmičkách když je to psané i na Visty...

Jsme na tom uplně stejně mám win 7 64 bit a taky to hází error 1275 (že se to poprvé musí spustit jako administrátor.)
V zabezpečení jsem vše povolil přihlášen jako admin jsem a pořád to nejde . jinak jakékoli jiné hry šlapou v pohodě.

No chbybu error 1275 to už nehází :D to je vlastně pravda :FD ted to píše
Nedostatečná práva :při prvním spuštění musíte byt přihlášen jako administrátor

Přenastavoval jsem oprávnění jak to šlo a pořád nic :( a výrobce této hry už asi není nebo mu nejdou web stránky :( takže se nějak nemohu probojovat ke spuštění hry :(
Nejsem zas taková lamka v oblasi PC :D ale toto už vážně nevím :(

Dobrý den.
Také mi nelze spustit tuto hru, mám Windows 7. Tages mám naistalovaný, všechny zde uvedené rady jsem zkusila. Nabízí mi to možnost "odstranit potíže s kompatibilitou, kdy musím spustit test, kteý se však nespustí, protože se objeví "error, locale.ing, file open error.
Prosím o radu. Díky, Markéta