Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak spustit film

Zdravím.
Chtěl bych se zeptat, jak přehrát film. Jedná se o to, že jsem stáhl film, který nějaký borec uploadoval na 49 partu ve WinRAR archivech po 90mb. Zkusil jsem to extrahovat a vylezlo mi z toho tohle: i5xatg.jpg
Když se pokusím to spustit ve WMP, tak mi to hodí chybu.
Dík za radu.

Změna předmětu, původně: Jak zpustit film
Je docela dobré, opsat tu chybu doslova jak je, nebo udělat obrázek oné chyby. S "tak mi to hodí chybu" by ses mohl dočkat i odpovědi ve stylu: "Tak tam hoď řešení". (LaKr) (Kráťa)

Je to format Video DVD. Spusta sa subor .ifo (az si zrusis v dementoWin skryvanie pripon tak zistis ktory to je), a idealne v nejakom softwarovom DVD prehravaci (skusit mozes napr. aj VLC player)
Alebo si to vypalis na DVD ako VideoDVD a strcis si ho do stoloveho DVD prehravaca.