Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Defragmentace disku

Dobrý večer,
prosím o radu. Provedl jsem defragmentaci disku "C" na WinXP home pomocí programu, který je součásti Windows. Vše proběhlo v pořádku. Nicméně defregmentace skončila a zůstalo tam ještě hodně červené barvy, což jsou označené fragmentované soubory. Na disku mám 40% volného místa. Tak nevím zda to tak nechat, protože to už více nepůjde nebo to zopakovat. Rozhodující velikost fragmentu mi to ve zprávě uvádí \Documents and Settings\Hranický\.....Celkem 7GB při velikosti disku "C" 45 GB. Nechci ti zkoušet pomocí OO Defrag , protože ten žere CPU na 100%. A nechat to celou noc, tak nevím Díky.

Dneska pokračuji v defragmentaci a narazil jsem na zajímavost. Abych se pohnul dopředu potřebuji se ujistit, že mohu bez následků smazat složku TEMP ve které mi visí 4,13GB. Matně si vzpomínám, že složku temp mohu bez problému smazat, ale už je to dlouho a proto se potřebuji ujistit. Jedná se mi o tyto adresy:
C:\Documents and Settings\Hranický\Local Settings\temp
C:\Windows\temp
Děkuji za Váš čas.

Smazat obsah Tempu neni tak jednoznacne a jednoduchy a ja uz si na to davam pozor. Casto si tam programy ukladaji instalacni baliky a pak pri odinstalaci nebo naopak upgradu konkretniho programu to nemusi jit a bude to porad hledat ten ulozeny program do tempu a pak muze casto nastat problem. Obzvlast, pokud slo o program, ktery je uz starsi a od kteyho uz neni puvodni instalacni soubor.