Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejede mikrofon

zdravim, minuly tyden mi vypovedel mikrofon na sluchatkach, nekolikrat jsem se pokousel to nastavit, ale marne. Tak jsem si dnes koupil nove sluchatka Genius HS-04SU, zkusil je zapojit a zase nic. Nevim co delam spatne. Jinak zvukovku mam Realtek AC97. diky za odpovedi :)

A prezradis nam ze co uz si kde skusal nastavovat? Vpravo dole mas ikonku audiomixera, a tam si napr. v menu prepni na nastavenia pre NAhravanie, a tam si zvol ze chces nahravat z mikrofonu a nastav si nejaku normalnu hlasitost, prip. aj u mikrofonu dalsie nastavenia a tam zapni +20dB boost.

V ovl.panely - zvuky skontroluj ze NEmas nastavene typ repro 5.1, ptz mas zrejme len 3konektory a pre 5.1repro su pouzite vsetky konektory ako vystup na repro.

mikrofon skusaj strkat dozadu do spravneho konektoru, nie dopredu.

Kde ti ten mikrofon nefunguje a kde si ho uz skusal? Nefunguje ani v nahravani zvuku vo Win? Start-programy-prislusenstvo.