Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zprovoznění ovladádacího panelu na notebooku VAIO

Ahoj,

mám notebook VAIO CS11/Q, který se dodává (dodával) s Win Vista. Včera jsem však instaloval Win 7 a nefunguje mi panel nad klávesnicí, který slouží ovládání muziky (play, pause, next, ..) a hlasitosti. Tak se chci zeptat, jaký SW od VAiO řeší tento problém? Nebo se to nastavuje někde v PC? Nějaké ovladače jsem už instaloval a vše co potřebuji funguje, až na tento panel (jinak je to jakýsi dotykový panel, ne tlačítka).

Děkuju za rady, je možné, že jsem něco přehlédl, ale spíš nemám až takové znalosti.
Ještě se omlouvám za připadné gramatické chybh, ťukám to tu na telefonu.

Díky

U toho Win7 su vacsinou len nejake UPGrade, z povodnych verzii, a teda mal by si sa pozerat najprv do sekcie PUVODNI INSTALACE a tam su viacere zaujimave veci (shared library, kdejake ovladace s divnymi nazvami, atd).
Pokial mas 64bit Win tak je mozne ze na to sony ovladac vobec neurobil, kedze v povodnej instalaci su vsetko len 32bit a nikto sa nebude drbat s nepodporovanym OS.

P.S. hlavne by som sa zameral na Vaio Event service, atd.

P.S.2. najprv sa uisti ze mas najnovsiu plnu verziu Win7 (t.j. ze si ju kupoval a nie tahal nejaku rok staru nepodporovanu release candidate este ktomu ocrackovanu) a ze si stiahol vsetky updaty z microsoft update, moze sa to rozbehnut s nejakym MS update Win7.

Zdravím prosím tě... mám stejný problém jako ty, ale vidím že jsi ho už vyřešil. Přeinstaloval jsem Win na Win7 a nejde mi horní dotykový panel.. prosím tě.. jakej ovladac jsi stáhl ? :) dekuji .. dyštak odepis na muj Email budu moc rad :) CWGMoorek@seznam.cz