Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prilohy MS Outlook

Dobry den,

Obraci se na Vas s pomoci o radu ohledne vkladani priloh do MS outlook. Kdyz do mailu vkladam prilohu, nekdy se vlozi do tela mailu, nekdy zase do kolonky prilohy. Nekdy, když se vlozi do tela mailu to pekne nastve, hlavne v ramci firemni komunikace a nemohu prijit na to, jak ji vlozit do kolonky prilohy. Moc dekuji za pomoc.
Tomas

pokud máš na mysli odesílání přílohy přímo z office - wordu atd. musíš zvolit možnost odeslat jako přílohu - menu -Soubor -Odeslat - Odeslat jako přílohu , neposílat stisknutím ikony mailu na liště - to je špatně