Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samorestartování PC

Nainstaloval jsem Windows XP Professional a po pár dnech se mi začal sám od sebe restartovat.
Ale když jsem nainstaloval linux tak to bylo vše v pohode. Ale jelikoš je linux k ničemu tak bych chtěl poradit co stim.

Mám hardware:
procesor: Intel Pentium 4 (3 gHz)
ram: 512 MB
Deska: Asus socket 478 P4P800-VM
gafika: 124 MB ASUS zbytek neznam

1. Linux rozhodně není k ničemu. To tvrdí jen hloupé lamky.
2. Za restarty u takto starého hardware může být prakticky cokoli - od vydunělého zdroje neznámé značky, přes puklou desku (kondíky) až po netočící větrák na desce/CPU/grafice, případně problémy se "124MB grafikou ASUS" (v tomto případě váhám, jestli si z nás neděláš (_!_). Problémy samozřejmě může způsobovat i amatérsky nainstalovaný Windows (typicky lidé, co tvrdí, že Linux je k ničemu, neumí instalovat a spravovat ani ta Windows)

Pravoklik na Tento počítač/Vlastnosti. Vybrat záložku upřesnit.
Spuštění a zotavení systému, klik na nastavení.
V dolní polovině odstranit zatržítko u položky automaticky restartovat.
Systém místo restartu skončí tzv. modrou obrazovkou smrti, kde vypíše co mu dělá problém.

Já netvrdím že je linux k ničemu jenom jsem to tam napsal aby někdo rychleji odpoveděl.
Já totiž už dávno lama nejsem samozřejmě že vim jak správně nainstalovat windows. Ale vždycky když se mi to restartuje tak
je to při vyším výkonu ted pred chvili jse mi restrartoval i ten linux jakmile jsem spuštěl textový editor.

Nainstaloval jsem Windows XP Professional a po pár dnech se mi začal sám od sebe restartovat.
Ale když jsem nainstaloval linux tak to bylo vše v pohode. Ale jelikoš je linux k ničemu tak bych chtěl poradit co stim.

Já netvrdím že je linux k ničemu jenom jsem to tam napsal aby někdo rychleji odpoveděl.
Já totiž už dávno lama nejsem

ještě větší blb než jsme doufali.