Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s posíláním dat po icq po LANu

Zdravím, mám takový větší problém s posíláním souborů po icq po LAN síti. Počítač který soubor příjímá ho vždy automaticky zamítne a nepřijme. Poraďte mi pls někdo. Vůbec si s tím nevím rady a posílání souborů mezi mýma počítačema bych docela potřeboval zase zprovoznit. Obě ICQ 7 , jeden počítač WIndows 7, druhý Windows XP Professional. Děkuji za radu

Filezillu sem si stahnul, ale bohuzel sem ji nedal do pohybu, nemohl sem se pripojit, icq jsem chtel proto, ze ho pouzivam denne a je to pro me rychly....
Může být třeba chyba v nekompatibilitě se systémy Windows? Stalo se mi, že z notebooku s windows 7 do druhýho notebooku taky s windows 7 data poslat sla... ale na můj počítač s Windows XP professional SP3 to prostě nechce...