Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pravidelné odpojování od modemu

Ahoj

měl bych dotaz :

Můj PC se pravidelně každou půl hodinu odpojí od mého modemu, aby se následně připojil zpět ( po cca. 15 - 30 sec. )
Nebo je to možná naopak, nejde mi zjistit " odkud vítr vane ".

Mám modem Zyxel řadu 6 000, bezdrát, Microsoft Vista 32.

Nějaké nápady ?

Díky, Pepík

1. ten "modem" není modem, ale router. Už se to konečně všichni naučte..
2. první věc je zjistit, jestli to dělá jen na wifi - pokud ne, je přístroj vadný
3. pokud to dělá jen wifi, je třeba aktualizovat drivery od wifi klienta a ověřit, kolik sítí je v okolí. I tak je ale vhodné nastavit napevno jeden nejméně používaný kanál.