Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nouzový režim - nefunguje

Zdravím,vůbec se mi nejde dostat do nouzáku,když mačkám F8,tak se mi objeví 1. BOOT SATA a něco a za 2. BOOT.....
Z toho radši rychle vylezu,protože se v tom nevyznám.
Šel nouzák spustit třeba přez příkazový řádek ?

je to možná dočasný instalační adresář (viz ten idiotský název) - od něčeho co podle tvého antiviru obsahuje hromadu zavirovaných souborů. to si chceš některé viry nechat a jen některé smazat?
jenže kdyby to byl jen instalační adresář, jaktože se ti ani nespustí windows - čili něco se z toho automaticky spouští, a antivir se v nouzovém režimu může uřvat?

takže: umíš stisknout shift+del?