Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem se zobrazenim

zapojim si základní desku Pc chips K8 M860 do pc osádím jí gafikou a pamětí a HDD a procesorem AMD Sempron 2600+ socket 754 vse je zapojeno ale kdyz Pc spustím tak se mi na monitoru nic nezobrazí skousel jsem vymenit i grafickou kartu ale nic se neukaze ani bios nevidim na monitoru

Tak to je trebars zapojene blbo (nezapojeny dodatocny konektor zo zdroja) alebo skrat na kejs (distancne srubky na blbom mieste) alebo mas slaby zdroj, alebo ma mozno doska integrovanu grafiku a obraz je tam (externu si musis zapnut v BIOSe) alebo este milion dalsich moznosti. Skusat sa zacina od zakladu t.j. len doska + CPU + speaker.