Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestrihani videa

Zdravim,prosim o radu.Chci si ulozit na hard disk hokeje,ktere mi nahrava znami na DVD.Chci vystrihat reklami a nechat jenom samotnou hru.Lze odnekud zdarma stahnout program v cestine,ktery to umozni?Mam predstavu,ze bude fungovat tak,ze oznacim,ze chci nahrat od 1min do 44,vynechat od 45 do 60 min-reklami..atd.Dekuji.

Este takto, pokial je to VideoDVD format (ak tam je zlozka "VIDEO_TS") tak na to sa da pouzit program napr. DVD Shrink, tiez sa k tomu da urcite zohnat cestina. Ked z toho chces urobit .avi, tak program virtualdubmod (podobny jak virtualdub ale vie citat aj mpeg2 format). Atd.