Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde MS Outlook

Mám windows Vista a nejde mi otevřít MS Outlook. Píše mi, že aplikaci Microsoft Office Outlook nelze spustit, okno aplikace outlook nelze otevřít. Máte někdo prosím užitečnou radu? Díky za ní předem.

Díky všem (Jan Fiala, strejdabrabenec a Karel) za rady. Pomocí těchto rad už mi to zase šlape. Konečně jsem dohledal tu složku, promazal a frčí to. Ještě jednou díky a přeji pěkný zbytek neděle.