Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přihlašování do Win XP home

Dobrý den.
Mam notebook Acer aspire one.
potřebuji se přihlásit k Administrátorovi, abych změnil způsob přihlašování.
Normální způsoby nefungují. Zkoušel jsem control userpasswords2 i Ctrl+Alt+ 2x Del a příhlásit se jako Administrator. Pokaždé to vyhodí nějakou chybovou hlášku. Buď dotyčný účet neexistuje, nebo něco jinýho.
Už nevim co s tim.

Účet administrator je v této verzi HOME nutno vytvořit v příkazovém řádku:

1. Klepněte na tlačítko Start, do vyhledávacího pole napište cmd, cmd.exe se zobrazí v okně,
potom stiskněte klávesovou zkratku Ctrl-Shift-Enter - spustí se cmd v admin režimu.
(potvrďte spuštění příkazového řádku jako správce).
Bude spuštěno ve složce Windows/system32
(Totéž lze udělat funkcí v kontextové nabídce po kliknutí pravým tlačítkem myši na nalezený program cmd.)

2. Do příkazového řádku zadejte:
net user administrator nejake_heslo
a potvrďte klávesou Enter

3. Dále zadejte příkaz:
net user administrator /active:yes
a opět stiskněte Enter

Od toho okamžiku bude vždy při zásahu do systému (instalace aplikací, změny nastavení atd.) vždy vyžadováno potvrzení heslem administratora.