Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání pc

Dobry den chtel sem poradit mam notebook a kdyz chci preinstalovat windows se pc vypne jinak to bezi normalne kdyz pracuju na nem a nebo kdyz se divam na film tak to taky vypne tak dekuju za odpoved

To fakt nechapu protoze kdyz to bezi normalne ale najednou se to vypne tak to je v rozporu a normalne nebezi moznost je zkusit procistit chladic protoze jej mas asi zaneseny prachem a pri zatezi se to prehreje a pak vypne procisteni muze pomoct ani nepises jak jej mas dlouho