Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o vyjádření k sestavě PC

Vyjádřete se, prosím, k následují sestavě PC. Jěště upozorňuji, že jsem ve věku, kdy nepředpokládám již další
modernizaci tohoto PC. Jsem přesvědčen, že bude vyhovovat všem mým potřebám, včetně vnuků, kteří si
u mne občas zahrají nějakou tu hru, zpracování vide i fotografií a zvuku.
Case: KME MidiTower ATX CX-Y662 bílá (white), P4-500W 150mm, 1+3x5.25", 2+5x3.5", USB/ FW/ audio, LGA tune
MB : ASUS P4P800-E Deluxe, socket 478, i865PE, SATA, FireWire,RAID
CPU : INTEL P4 3,0E GHz FCPGA 478pin HT/1MB/800 MHz BOX
Paměť : 2x DDR 512MB PC3200 400MHz BUFFALO, CL2,5, BOX VERZE, DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA
GK: AXLE Geforce 6600GT, APG8x, 128MB DDR3, 128BIT, DDR 1000MHz, TVout/DVI, s kabelem S-VIDEO a redukcí DVI/VGA 15 pin
HD: 120 + 80 G - z dosavadního PC
DVD: LG SA 4163b - dosavadního PC
CD: Plextor Px-W4824TA - z dosavadního PC
Ostatní příslušenství neuvádím, jelikož není podstatné.
OS : Win 98 a Win XP Pro.
Díky za vyjádření o vyváženosti komponent a jejich komtibiltě.

dědek

zastaralé provedení desky a procesoru bych nekupoval. Rozhodně ber 775.
jestli je to poslední upgrade v tvým životě a má mít smysl tak bych zvážil koupi desky a pamětí DDR2.Ty DDR brzo skončí a vnoučatům budou asi k ničemu.
jestli chceš intel tak jedině s lepším chladičem - artic cooler freezer pro patřičný socket, jinak se u toho opravdu NEDÁ pracovat s videem.
jestli chceš 6600gt zvaž tichý model -třeba gigabyte s pasívem

S těma win98 si asi děláš srandu - na intelu 3ghz a čipsetu 865 nebo vyšším hahaha:-D:-D8-)