Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zachrana z HDD

Zdravim,mam takovej dotaz.Potreboval bych zachranit data z Hardisku.Kamos mi preinstaloval windows,aniz bych byl o tom informovan a vymazal mi tak vsechny soubory.Lze je ještě nějak zachránit?Děkuji

Měl jsem stejný problém a našel jsem si program ,který jsem jemnuje Runtime Get data back,ale musíš mít plnou verzi jinak ti to moc nepůjde,a trvá to hoodně dlouho neš ti vše zase načte zpět z mým 1TB HDD mi to trvalo něco málo den a půl měl jsem plnej tak,že se ani nediv.Ale skutečně mi skoro vše vrátil co jsem tam měl