Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problemy s nactenim usb

cuz mam problem s nactenim usb... kdyz usb zapojim do pc tak dole v hlavnim panelu v oznamovaci oblasti normalne naskoci ze bylo pripojeno, ae nespusti se mi ani v tento pocitac nenajdu jeho ikonu.... pls poradte... predem diky...

nikdy se nic nestalo

no, to asi moc neplati, ked ju teraz nevies precitat, tak sa raz nieco stalo.

V prvom rade sa pozri do spravy diskov (pravy klik na tento pocitac - spravovat) ze co tam je u nej uvedene a ze ci ma priradene pismeno, a jake pismeno (ci s niecim nekoliduje).
Pozret sa aj do spravcu zariadeni ci tam neni zlty vykrcinik apod.

P.S. jaj ty nie si autor dotazu, to bolo pre dotazovatela.
vseobecne je dobre to SW-odpajat vzdy, ptz. nie si jasnovidec a nemozes vediet ze ked dosvietilo ci Windows zapisal uplne vsetko a ci zrovna v tu sekundu jak to vytahujes na to nesahne antivir alebo ina haved. Ked to SW-odpojis tak mas istotu.

někdo přeinstalovával windows? a zapomněl na základní ovladač chipsetu tvého mainboardu?
myš ti v usb normálně svítí/funguje?

pro daneva:
záleží jak si ceníš svých dat a své flashky. indikace ledkou není nejspolehlivější - co když se windows rozhodnou ještě poslat z cache kousek dat, ale ty to vytáhneš. levým myšem je to nejrychlejší odpojení na nejmíň kliknutí.