Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém Ashampoo Burning Studio 6 free

Ahoj. Je to celkem dobrý program na vypalování, ale mám problém. Někdy to vypálí úplně bez problému a když si chci něco vypálit podruhé, tak se to v půli sekne a je to nedokončené. A s tím se samo nedá nic dál dělat. Nevíte někdo, co se s tím dá dělat?
Díky za rady.

Sekne znamená, že se to např. 7 min. před dokončením jakoby utne a sám se vysune disk. A na počítači u toho jsem maximálně na internetu. a v hardwaru mám všude DMA a pravidelně dělám čištění s programem CCleaner a mám taky nainstalovaný dobrý antivir. program. Tak nevím.

A na počítači u toho jsem maximálně na internetu.

stahuješ něco? pouštíš si flash videa?

a pravidelně dělám čištění s programem CCleaner

hehe

a mám taky nainstalovaný dobrý antivir. program

my třeba máme v práci nejhorší co jsem zatím poznal - mcafee. kdyby se nero automaticky nespouštěl s vyšší prioritou, tak nedopálí taky.

proč máš teď vlastně ashampoo, většinou se k vypalovačkám přikládá oem nero. měla jsi kdysi nero? nefunfovalo? korektně odinstalováno?

surfování během vypalování: máš dost paměti? neubírá tvůj prohlížeč s více okny příliš mnoho?
nevím jak je na tom ashampoo s prioritou vypalování před obsluhou síťové karty, ani to nehodlám zkoušet.

zvýšení priority běhu jde zadat pro konkrétní proces; bezpečná hodnota je abovenormal, možná zkusit i high. vyzkoušel bych to nejdřív s rw médiem.
syntaxe (ideální pro zástupce):

start /priorita cesta\jméno_procesu

tady píšou jak to nastavit pro lokální menu.
není ovšem řečeno že toto musí být hlavní důvod neúspěchu. taky zkus snížit vypalovací rychlost.

dotaz na existenci nera proto, že mohlo nechat nějaké zásahy v registru - občas měnilo hodnoty proměnných lowerfilter a upperfilter, vypalovačkám to nedělá dobře.
pokud bylo korektně odinstalováno, budiž, jinak na to existuje poněkud agresívní čistič: nero clean tool.

kdyby nic nepomohlo a vypalování se nezlepšilo, ještě bych ve správci zařízení odebral vypalovačku a restartoval, ať si ji systém doinstaluje sám.

teoreticky můžou některé programy přistupující k vypalovačce požadovat doinstalaci aspi ovladačů - nero mívá svoje.

----
počítač se nečistí nijak - není třeba. tím se zabývají jen lamoadmini, kterým vadí že něco funguje.