Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr PC skříně

Po delší době jsem usoudil, že je potřeba nová skříň. Ve skříních se moc nevyznám. Potřebuji aby se mi tam vešla základní deska Asus P5Q Pro a grafická karta Nvidia GTX 260. Dále potřebuji místo na dvě mechaniky a na dvě HDD (což ale by neměl být nikde problém). Základní problém mé staré skříně byla velikost ale hlavně větrání, kde jsem měl pouze malý otvor na zadní části. Chtěl bych, aby měla skříň průhledný bok.
Koukal jsem na skříň Thermaltake VJ2000BWS M5, ale nevím, jestli by se za stejnou cenu nedala koupit lepší.

Ostatní hardware:
4 GB Ram A-Data (4x 1 GB)
Zdroj LC6600
Procesor Intel Core 2 Duo

Děkuji za pomoc

Nemůžu si pomoct, ale já osobně mám úplně obyčejnou, lidmi odzkoušenou a naprosto funkční skříň http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=4192 2 . Problémy s ní nejsou, mám v tom 285GTX, takže asi podobná dýlka, 2 disky. Co se týče větrání, tak při týhle hlučnosti jsem ještě žádnou lepší neviděl. Mně se líbí, když si koupíš verzi s prosklenou bočnicí, tak bych si ji dal i na stůl.