Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notbook 15" do 15 -18000,-

Ahoj, prosím o radu jaký notbook do 18000,- s OS. Mám představu na multimediální využití, občas hry, filmy, hudba, úprava fotek atd.
Preferuji značku HP, Asus.
Moc Děkuji. Michaelgelo@seznam.cz

Tak notebook přišel fakt pěknej kousek, ale po zapnutí jsem objevil 2 špatné pixely a na mě moc volná klávesnice v pravém horním rohu. Tak jsem ho zabalil a posílám v pondělí zpět. Za 18 000 si myslím, že takové nedostatky by neměly být. Teď mám problém jakej vybrat, takže otázka zůstává otevřená. Raďte!!!!