Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s Harddiskem

mam dynamicky disk kterej je ve stavu offline ale kdyz ho chcu znova zprovoznit tak mi to napise chybu > Operace nebyla dokoncena. Dalsi informace o chybe najdete v protokolu udalosti systemu
tam jsem se taky dival ale nic jsem s toho nevycetl skousel jsem obnovovat system ale nejde obnovit protoze disk je vypojenej ale pise ze pracuje spravne jenom je ve stavu offline ale nejde spustit a zrovna bych nechtel o ti data co na nem mam prijit prosim poradte mi pokud vite budu moc vdecny

Skús toto, pokiaľ máš Windows:

To reactivate a dynamic disk by using the Windows interface

1. In Disk Management, right-click the disk marked Missing or Offline.
2. Click Reactivate Disk. The disk should be marked Online after the disk is reactivated.