Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký monitor 22"

Ahoj lidičky, prosím o radu jaký monitor ve velikosti 22" bude používán především na hry a filmy. VGA je ATI 4770 512MB a potom ATI 5770 1GB. Preferuji značky Samsung, Asus, LG, tak pokud někdo něco o tom ví nebo jej má doma, tak mi poraďte. Cena 4500-7000,-Kč.

Částečně to jde, nenastavíš sice barvy ani gamma, ale nastavíš aspoň teplotu, takže stáhneš tu příšernou přednastavenou 9300 K na přijatelnějších 6500 nebo 5500 K. Takže ti pak z labu nepolezou fotky, kde bude barva obličejů něco mezi pomerančem a rozpůleným melounem :-)

Ale pokud by sonda byla u známého k dispozici zadarmo, tak to může klidně zkusit.

Souhlas. Horsi to nebude.

edit: Tuhle sluzbu bezne delam (mam k dispozici sondu X-Rite Eye-One), nicmene je po kalibraci velmi vhodne zalozit novy "graficky" profil - Bezny Franta Uzivatel totiz uprednostnuje pastelove barvy a po kalibraci (spravne!) se mu to zda vyblite ]:). Mluvim ovsem o "lepsich" (MVA, PVA, IPS) panelech ci grafickych CRT. TNka si sondu nezaslouzi...